O firmě

Auto Matějka to je kompletní servis pro osobní a lehké užitkové vozy všech značek

Historie firmy se datuje od ledna roku 1991, kdy jsem začal soukromě s opravami motorových vozidel.  Auto Matějka jsem následně založil v roce 1993.

Zakládám si na individualním přístupu k zákazníkovi, odbornosti , kvalitě oprav s použitím nejmodernějšího vybavení a transparentním vyúčtování. Po dohodě může zákazník sledovat průběh opravy jeho vozu. Tím i zaručuji transparentnost opravy.

Stálou odbornost získávám na pravidelných školeních a odborných portálech.

Spolupracuji s renomovanými dodavateli kvalitních náhradních dílů / Stahlgruber.cz, Elit, APM, Inter Cars, Auto Kelly, Trost, ACI, AM Pneu, Tirex Tyre, ..../ Je tak možnost si na opravu vozu vybrat jak díly OE kvality, náhradního výrobce nebo na žádost zákazníka použité díly. Vždy s ohledem na vysokou kvalitu a poměr kvalita - cena.

Zpočátku specializací firmy byli kompletní opravy karoserií všech značek, od drobných poškození po opravy po těžkých haváriích, které dovoluje zázemí s nejnovějšími technologiemi.

Postupem času jsem rozšířil nabídku služeb nejen na běžnou údržbu a mechanické  opravy, ale vzhledem k technické náročnosti dnešních vozidel, též na diagnostiku elektroniky vozidel a servis klimatizací. Následovně jsem se stal členem servisní sítě Autoclim specialista, která mimo jiné přináší technicko-vědomostní zázemí.

 

 

Těším se na Vás,  Stanislav Matějka

 

 

Stanislav Matějka - Auto Matějka

IČO: 43877877

DIČ: CZ 6311021541

15. 4. Anastázie

Zítra: Irena

Ilustrační obr 1

Návštěvnost stránek

083688
zápatí